Sosyal Medya'da Takip Edin.
İlhan Erkan Kişisel Web Sitesiİlhan Erkan Kişisel Web Sitesiİlhan Erkan Kişisel Web Sitesi
+905322555618
[email protected]
İstanbul/Türkiye
İlhan Erkan Kişisel Web Sitesiİlhan Erkan Kişisel Web Sitesiİlhan Erkan Kişisel Web Sitesi

Türkiye’nin en büyük franchise ödülü Burger King’in

TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King®, UFRAD Franchising Ödülleri’nde Türkiye’nin “En Büyük Franchise” ödülünün sahibi oldu

UFRAD Franchising Derneği tarafından düzenlenen 2’nci UFRAD Franchising Ödülleri sahiplerine teslim edildi. TAB Gıda güvencesiyle Türkiye genelinde 70’den fazla ilde 600’den fazla restoranı ile faaliyetlerine devam eden Burger King®, UFRAD Franchising Ödülleri’nde yurt içinde en büyük franchise ağına sahip olması nedeniyle En Büyük Franchise (Grand Prize) ödülüne değer görüldü. Geçtiğimiz hafta düzenlenen gala gecesinde Burger King® adına ödülü, TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan ve TAB Gıda Emlak ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Özgür Çetinkaya, Dünya Franchise Konseyi Genel Sekreteri Hatem Zaki’nin elinden aldı.

TAB Gıda, bugün bin restoran ve yakaladığı iş hacmi ile Türkiye’deki hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri konumunda yer alıyor. Bünyesinde bulunan Burger King®’in ise yurt içinde 265 tanesi franchise olmak üzere 600’den fazla restoranı bulunuyor.